Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies"), lai sniegtu Jums labāku lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai.
Uzzināt vairāk Piekrītu

Par mums

Drošs un stabils ilgtermiņa partneris

Uzņēmums Renoks auto rezerves daļu piegādes jomā darbojas kopš 2000. gada.

Mūsu galvenā specializācija ir automašīnu rezerves daļu, kas nepieciešamas ceļu satiksmes negadījumos cietušu automašīnu atjaunošanai, piegāde un dažādu remontdaļu un aksesuāru tirdzniecība. Piedāvājam plašā sortimentā arī citas preču grupas- piekares un ritošas daļas, dzesēšanas, kondicionēšanas un apsildes sistēmu daļas.   

Mūsu piedāvājumā ir plašs detaļu klāsts Eiropā, Āzijā, Japānā un ASV ražotām automašīnām, kas ražotas kopš 1977. gada līdz pat mūsdienām.

 

Plašs preču sortiments un īsi piegādes laiki

Mūsu Latvijas noliktavas sortimentā ir vairāk nekā 60 000 preču — auto rezerves daļas un aksesuāri.

Renoks ir Polijas vairumtirdzniecības uzņēmuma Polcar pārstāvis, piedāvājam arī pilnu Polcar preču sortimentu. Uzņēmums Polcar ir viens no Austrumeiropas lielajiem vairumtirgotājiem, kura sortimentā ir 300 dažādu ražotāju un pašu radītās preču zīmes SRLine preces.

Latvijas teritorijā nodrošinām tūlītēju piegādi no Rīgas noliktavas pasūtījumiem, kuri veikti līdz darba dienas 16:00, un 1- 2 dienu laikā precēm, kas atrodas Polijas noliktavā.

Mūsu galvenie sadarbības partneri un pārstāvētie zīmoli ir tādi pasaulē pazīstami ražotāji, kā Depo Auto Parts, Hella , Valeo, Magnetti Marelli, Klokkerholm Karosseridele, Tong Yang Group, Auto Parts Industrial, I.S.A.M. un R2A.


Klientu un sadarbības partneru tīkls

Renoks pakalpojumus šobrīd izmanto jau vairāk nekā 1000 auto servisu, veikalu, citu speciālizēto uzņēmumu un privātpersonu Latvijā, Baltijā, Skandināvijas valstīs, citur Eiropā un visā pasaulē.

Līgumpartneriem piedāvājam preces no noliktavas Rīgā ar bezmaksas piegādi Rīgas teritorijā. Ārpus Rīgas līgumpartneriem tiek nodrošināta preču piegāde ar kurjeru. Preces no Polijas noliktavas piedāvājam ar saņemšanu nākamajā darba dienā noliktavā Rīgā vai piegādi pēc vienošanās.

Veicot priekšapmaksu par precēm un piegādi, mūsu preču klāsts ir brīvi iegādājams arī fiziskām personām visā pasaulē. Piegāde iespējama ar Kurjerdienesta, Latvijas Pasta un TNT palīdzību.

Kā iegādāties

Preču pasūtīšana interneta katalogā B2C klientiem (fiziskām personām)

Ja Jūs esat individuāls klients, kas pats labi orientējas auto remontu jautājumos, Jums ir iespēja iegādāties jebkuru no vairāk nekā 60 000 precēm mūsu interneta katalogā, veicot preču pasūtīšanu gan kā reģistrētam klientam, gan bez reģistrācijas.

Reģistrētajiem klientiem ir virkne priekšrocību, kā piemēram, Jūsu nākamajiem pasūtījumiem atcerēsimies Jūsu piegādes adreses un saziņas informāciju, kā arī virkne citu iepirkšanās ērtību.

Atrodi vajadzīgās preces un saņem pat 1 dienas laikā no pasūtījuma veikšanas Latvijā! Eiropā un visā pasaulē piegādes laiks (līdz 30 dienām) atkarīgs no izvēlētā piegādes veida.

 

Preču pasūtīšana interneta katalogā B2B klientiem (juridiskām personām)

Ja Jūs pārstāvat auto servisu, auto darbnīcu, veikalu vai cita veida jurdisku personu, kura sniedz auto remonta pakalpojumus vai nodarbojas ar detaļu tirdzniecību  jebkuru no vairāk nekā 60 000 precēm Jums ir iespēja iegādāties mūsu interneta katalogā par vairumtirdzniecības cenām, noslēdzot sadarbības līgumu.

 

Mūsu B2B klientiem tiek nodrošināti dažādi ieguvumi:

  • Bezmaksas preču piegāde Rīgā;
  • izdevīga un ātra preču piegāde visā Latvijā;
  • Iespēja veikt preču apmaksu ar pēcapmaksu;
  • Programmas eCar instalācija Jūsu datoros.

 

Līguma noslēgšanai lūdzam atsūtīt uzņēmuma rekvizītus iekļaujot bankas datus, piegādes adresi, paraksttiesīgās vai pilnvarotās personas vārdu un uzvārdu uz Renoks e-pastu: info@fastdeliverycarparts.com Mēs sazināsimies ar Jums, lai vienotos par līguma parakstīšanas vietu un laiku.

 

Ja jums rodas papildu jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums! Būsim priecīgi Jums palīdzēt. 

Arī tad, ja Jūs esat pakalpojumu sniedzējs, bet mums vēl nav noslēgta sadarbības līguma, jebkurā laikā Jums ir iespēja veikt preču iegādi kā fiziskai personai, veicot priekšapmaksu par precēm un to piegādi bez līguma noslēgšanas.

 

Preču pirkšana Renoks noliktavā, Rīgā

Gan B2B (juridiskām), gan B2C (fiziskām) personām ir iespējama preču pirkšana un saņemšana Renoks noliktavā, Rīgā.

Vēlaties profesionālu padomu bez maksas? Gaidīsim Jūs ciemos, un Jūs konsultēs zinoši Renoks pārdevēji.

Pakalpojumi

Veicam automašīnu rezerves daļu, kas nepieciešamas ceļu satiksmes negadījumos cietušu automašīnu atjaunošanai, piekares, ritošās daļas, dzesēšanas, kondicionēšanas un apsildes daļu piegādi un dažādu remontdaļu un aksesuāru tirdzniecību.

Mūsu pakalpojumus šobrīd izmanto jau vairāk nekā 1000 auto servisu, veikalu, citu speciālizēto uzņēmumu un privātpersonu visā Latvijā, Baltijā, Skandināvijas valstīs, citur Eiropā un visā pasaulē.


Pakalpojumi B2B klientiem (juridiskām personām)

Auto rezerves daļu tirdzniecība un piegāde juridiskām personām, nodrošinot ātru bezmaksas piegādi Rīgā un izdevīgu piegādi visā Latvijas teritorijā.

Pircējiem — uzņēmumiem no ES valstīm un citām valstīm un teritorijām ir iespējama piegāde ar mūsu piegādes partneru Latvijas Pasts vai TNT palīdzību.

 

Pakalpojumi B2C kientiem (fiziskām personām)

Auto rezerves daļu tirdzniecība un piegāde fiziskām personām, nodrošinot piegādi Rīgā un izdevīgu piegādi visā Latvijas teritorijā.

Pircējiem — privātpersonām no ES valstīm, citām valstīm un teritorijām ir iespējama piegāde ar mūsu piegādes partneru Latvijas Pasts vai TNT palīdzību.

 

Preču noliktava

Gan B2C, gan B2B klientiem ir iespējams preces iegādāties un saņemt Renoks noliktavā, Rīgā.

Ja nevēlaties veikt pasūtīšanu mājas lapā, izmantojot mūsu ērtā kataloga iespējas, gaidīsim Jūs ciemos! Jūs konsultēs Renoks pārdevēji, kuri lieliski pāzin sortimentu un spēj sniegt profesionālus padomus.

Ja Jūsu auto servisam ir pašu piegāde un Jums nav nepieciešamības izmantot mūsu kurjerus, vai arī Jūs esat privātpersona un vēlaties ietaupīt piegādes izmaksas, Jums ir iespējams saņemt preci Renoks noliktavā.

Piegāde

Piegāde B2C klientiem (fiziskām personām)

Mūsu B2C klientiem (fiziskām personām) tiek piedāvāta iespēja veikt preču piegādi ar mūsu sadarbības partneru Latvijas pasts un TNT palīdzību Latvijā, ES valstīs un visā pasaulē.

Lai kur arī Jūs atrastos, mēs parūpēsimies, lai preces Jūs saņemtu maksimāli īsā laikā un maksājot izdevīgu cenu par piegādi.

 

Piegāde B2B klientiem (juridiskām personām)

Rīgā un Latvijā

Mūsu B2B klientiem (juridiskām personām), kurām ir noslēgts sadarbības līgums, tiek nodrošināta bezmaksas preču piegāde Rīgā un izdevīga un ātra preču piegāde visā Latvijā.

ES valstīs un pārējā pasaulē

Tiek nodrošināta iespēja veikt preču saņemšanu ar mūsu sadarbības partneru Latvijas pasts un TNT Express palīdzību.

 

 

Droši maksājumi

Jūsu datu drošība

Mēs rūpējamies par Jūsu datu drošību, ievērojot visus vispārpieņemtos drošības standartus. Jūsu maksāšanas dati netiek glabāti Renoks datu apstrādes sistēmās. Jūsu datu savienojums tiek aizsargāts ar drošu SSL sertifikātu un HTTPS savienojumu.

    

 

Maksāšanas veidi un partneri

Apmaksa iespējama ar Mastercard, VISA un Maestro kartēm, kā arī izmantojot Paypal maksāšanas sistēmu. 

      

Mūsu maksājumu partneris B2B klientiem, veicot pēcapmaksas norēķinus, ir Swedbank.

Mūsu maksājumu partneris VISA, Mastercard un Maestro kartēm ir First Data Latvija.

 

Autortiesības

Tīmekļa vietnē www.FastDeliveryCarParts.com izvietotais saturs un vizuālā informācija ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura publicēto materiālu kopēšana un pilnīga vai daļēja izmantošana ir aizliegta bez SIA RENOKS rakstiskas atļaujas. SIA RENOKS ir tiesīga bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt lietotājam pieeju tīmekļa vietnei.

Lietošanas noteikumi

1. Izdarot pirkumu interneta veikalā www.FastDeliveryCarParts.com Pircējs ar Pārdevēju noslēdz distances pirkšanas un pārdošanas līgumu. Pirkšanas un pārdošanas līgums tiek uzskatīts par noslēgtu ar brīdi, kad Pircējs interneta veikalā ir izvēlējies preci un ievietojis to pirkumu grozā, apstiprinājis savu piekrišanu šiem Noteikumiem un veicis pasūtījuma apmaksu.
1.1. Izmantojot preču atlases vai meklēšanas rīku izvēlieties produktu, kuru vēlaties iegādāties.
1.2. Pirkumu grozu var rediģēt vai dzēst.
1.3. Turpinot pirkumu nākamajā solī ir jāievada precīza piegādes adrese un pircēja kontaktinformācija. Reģistrētiem klientiem šī informācija tiek piedāvāta izvēlei no saglabātajiem klienta datiem.
1.4. Pircējs ir atbildīgs par piegādes adreses un kontaktinformācijas pareizumu.

2. Preču piegāde
2.1. Pircējs pirms piegādes veida izvēles ir informēts par preču piegādes laiku noliktavā. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida piegādes laiks no noliktavas uz pircēja norādīto piegādes adresi var mainīties.
2.2. Piegādes maksa tiek pievienota pirkumam pēc piegādes veida izvēles un ir iekļauta pirkuma summā.
2.3. Pircējs var norādīt papildus informāciju komentāra laukā.
2.4. Pirkums tiek piegādāts pircējam viņa izvēlētajā veidā.

3. Atteikuma tiesības un kārtība
3.1. Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtījuma sazinoties ar pārdevēju jebkurā no pārdevēja kontaktos norādītajiem veidiem. Pircējam atsakoties no preces līdz tam kad tā tika izsūtīta, tiek atgriezta nauda par pirkumu pilnā apmērā. Pircējam atsakoties no preces pēc tam kad tā tika izsūtīta, pēc preces atgriešanas pircējam tiek atgriezta nauda par preci atņemot preces piegādes izdevumus. Atteiktās preces nogādāšanu atpakaļ pārdevējam apmaksā pircējs.
3.2. Atteikuma tiesību realizēšana.
3.2.1. Pēc nopirktās Preces saņemšanas Pircējam ir tiesības izmantot atteikuma tiesības, par to informējot Pārdevēju 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, un atgriezt Preci nenorādot Preces atgriešanas iemeslu nogādājot to uz Pārdevēja faktisko adresi.
3.2.2. Izmantojot atteikuma tiesības un piesakot Preces atgriešanu, Pircējam Prece ir jānogādā atpakaļ Pārdevējam 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu izsūtīšanas dienas. Pēc šī termiņa Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Preci atpakaļ.
3.2.3. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, Pircējs sedz visus izdevumus pilnā apmērā, kas ir saistīti ar Preces nosūtīšanu/nogādāšanu atpakaļ ražotājam, ja Prece ir Pasūtīta no ražotāja noliktavas speciāli Pircējam.
3.2.4. Atteikuma tiesību realizācija ir piemērojama tikai Fiziskajām personām.

4. Pārdevēja tiesības un pienākumi.
4.1. Pārdevēja tiesības.
4.1.1. Neuzsākt pasūtījuma izpildi gadījumā, ja nav saņemta pasūtījuma apmaksa par Pircēja pasūtīto preci.
4.1.2. Vienpusējā kārtā pārtraukt līguma darbību un realizēt preci trešajām personām, ja prece no Pircēja puses netiek pieprasīta 14 kalendāro dienu laikā, skaitot no preces ienākšanas Pārdevēja noliktavā.
4.1.3. Jebkurā brīdī atteikties izpildīt pasūtījumu, ja kādu neatkarīgu no Pārdevēja iemeslu dēļ izpildīt pasūtījumu izrādās neiespējams vai tā izpilde ir būtiski traucēta. Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma izpildes atcelšanu pa e-pastu vai pa tālruni. Pēc Pircēja lūguma, Pārdevējs apņemas rakstiski pamatot pasūtījuma izpildes atteikumu. Pasūtījuma izpildes atteikuma gadījumā, Pārdevējs apņemas 5 darba dienu laikā atgriezt Pircējam samaksāto naudas summu.
4.1.4. Pārdevējs saglabā tiesības ieturēt kompensāciju vai atteikties pieņemt atgrieztu Preci, kura ir bojāta, pārveidota, nav pilnā komplektācijā vai tā kādā citā veidā ir zaudējusi savu sākotnējo izskatu vai saturu.
4.1.5. Bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai apturēt tiesības izmantot interneta veikalu www.FastDeliveryCarParts.com un/vai dzēst Pircēja reģistrāciju interneta veikalā, ja Pircējs cenšas traucēt interneta veikala darbību, vai pārkāpj šī līguma noteikumus. Pārdevējs nenes atbildību par Pircēja zaudējumiem, kas radušies iepriekš minēto darbību rezultātā.
4.1.6. Pēc saviem ieskatiem ierobežot piedāvājamās preces vai pārtraukt pieeju Pircējam interneta veikalā, kā arī ierobežot vai pārtraukt iespēju veikt pirkumu Pircējam, kurš nepilda uzņemtās saistības, iepērkoties Interneta veikalā.
4.1.7. Celt prasības pret Pircēju LR normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, ja Pircējs nepamatoti atsakās pieņemt preci un/vai ir maldinājis Pārdevēju.
4.1.8. Pārdevējam ir arī citas tiesības saskaņā ar šiem Noteikumiem un LR normatīvajiem aktiem.
4.2. Pārdevēja pienākumi.
4.2.1. Iepazīstināt Pircējus ar šiem Noteikumiem pirms pirkuma apmaksas.
4.2.2. Radīt visus apstākļus, lai Pircējs varētu pienācīgi lietot interneta veikalu nesniedzot garantijas par interneta veikala darbību un datu apmaiņas traucējumiem. Pārdevējs nenes atbildību par jebkādiem Pircēja zaudējumiem, kas saistīti ar interneta veikala www.FastDeliveryCarParts.com darbības traucējumiem.
4.2.3. Sniegt informāciju par preci un tās izgatavotāju.
4.2.4. Piegādāt Pircējam viņa pasūtītās preces atbilstoši šiem Noteikumiem pircēja izvēlētajā veidā. Informēt Pircēju par piegādes nosacījumu izmaiņām un vienoties par pasūtījuma gaitu.
4.2.5. Informēt Pircēju par pasūtījuma statusu rakstiski uz Pircēja norādīto e-pastu vai mutiski pa telefonu.
4.2.6. Nodrošināt Pircējam izmantot atteikuma tiesības.
4.2.7. Izskatīt Pircēja pretenzijas, risināt tās atkarībā no iespējām un Noteikumos noteiktajā kārtībā.

5. Pircēja tiesības un pienākumi.
5.1. Pircēja tiesības.
5.1.1. Iegādāties preces interneta veikalā www.FastDeliveryCarParts.com saskaņā ar preces iegādāšanās noteikumiem.
5.1.2. Pieprasīt atgriezt apmaksu gadījumā, ja Pārdevējs nevar izpildīt līguma noteikumus.
5.1.3. Izmantot atteikuma tiesības.
5.1.4. Iesniegt pretenzijas par preces funkciju zudumu tās ekspluatācijas laikā tajos gadījumos, uz kuriem attiecas preces izgatavotāja garantijas saistības.
5.1.5. Pircējam ir arī citas tiesības saskaņā ar preces iegādāšanās noteikumiem, Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un LR normatīvajiem aktiem.
5.2. Pircēja pienākumi.
5.2.1. Iepazīties ar preces iegādāšanaās noteikumiem.
5.2.2. Noformējot pasūtījumu, pārliecināties par preces atbilstību meklētājai.
5.2.3. Šaubu gadījumā izmantot pasūtījuma komentāra lauku vai pirms pasūtīšanas sazināties ar pārdevēju.
5.2.4. Norādīt precīzu piegādes adresi un kontaktinformāciju.
5.2.5. Saņemot preci parakstīt dokumentus, kas apliecina preces saņemšanu no Pārdevēja.
5.2.6. Izlabot savus personas datus interneta veikala www.FastDeliveryCarParts.com lietotāja profilā datu izmaiņu gadījumā.
5.2.7. Nenodot trešajām personām savus interneta veikala www.FastDeliveryCarParts.com pieslēgšanās datus.
5.2.8. Ievērot preces iegādāšanās noteikumus, nepārveidot preci, saglabāt preces komplektāciju iepakojumu tās sākotnējā stāvoklī preces saņemšanas brīdī.

6. Preces cena un apmaksa.
6.1. Pasūtījuma summa veidojas no preces vai visu pasūtīto preču cenu summas un piegādes maksas, ja tāda tiek piemērota pircēja izvēlētajam pasūtījuma piegādes veidam.
6.2. Preču cenas tiek noteiktas eiro valūtā (EUR). Izvēloties preci pircējs var mainīt valūtas uzstādījumus un redzēt preces cenu citās valūtās. Pārdevējs ir PVN maksātājs. PVN ieskaitīts cenā. Pārdevējs nav atbildīgs par izdevumiem kādi var rasties pircējam saņemot pasūtījumu pircēja norādītajā piegādes valstī.
6.3. Pircējs veic pasūtījuma apmaksu pasūtījuma pēdējā solī pēc pirkšnas noteikumu iepazīšanās apstiprināšanas. Bez pirkšanas noteikumu apstiprināšanas pasūtījuma apmaksa nav iespējama.
6.4. Pēc pasūtījuma apmaksas pircējs saņem pasūtījuma apstiprinājumu ar pasūtijuma numuru, pasūtīto preču sarakstu, daudzumu, cenām, piegādes maksu, pirkuma summu, preču piegādes datumu pārdevēja noliktavā.

7. Preces kvalitāte.
7.1. Par preces kvalitāti un atbilstību Pircējs pārliecinās preces
saņemšanas brīdī.
7.2. Pretenzijas par bojājumiem un neatbilstību pēc tam netiek pieņemtas.
7.3. Ja Preces eskpluatācijas laikā rodas šaubas par preces kvalitāti, pircējam ir jāveic preces apskate tuvākajā auto servisa uzņēmumā un jāinformē pārdevējs rakstiski pievienojot auto servisa uzņēmuma tehnisko atzinumu un preces attēlus, vai jāierodas personīgi ar preci pie pārdevēja.

8. Garantija.
8.1. Precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem.
8.2. Garantijas periods sākas no brīža, kad Pārdevējs nodod preci Pircējam.
8.3. Garantija attiecas uz preces ražošanas defektiem. Gadījumā, ja tiek konstatēts ražošanas defekts, Pircējam ir tiesības pieprasīt preces apmaiņu. Pircējam ir tiesības pieprasīt atgriezt iemaksāto naudu gadījumā, ja preces aizstāšana nevar tikt veikta saprātīgā laikā posmā.
8.4. Garantijas pakalpojuma saņemšanai Pircējam jāiesniedz brīvā formā noformētu reklamāciju, pievienojot auto servisa oficiālu slēdzienu par rezerves daļas kvalitātes problēmu, nosūtot to uz e-pasta adresi info@fastdeliverycarparts.com. Reklamācijā nepieciešams norādīt Pircēja vārdu un uzvārdu, Pircēja adresi, preces pasūtīšanas datumu, rezerves daļas numuru un pasūtījuma numuru, kā arī aprakstīt preces ražošanas defektu. Ja ražošanas defekts ir vizuāls, tad reklamācijai jāpievieno informatīvi labas kvalitātes produkta attēli.
8.5. Garantijas pakalpojuma saņemšanai Pircējam nepieciešams saglabāt un uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu, kā arī nogādāt preci Pārdevējam.
8.6. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas par kurām pircējs un pārdevējs nevar vienoties tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām un atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām.

9. Pārdevējs nav atbildīgs:
9.1. par preces bojājumiem, kuri izraisīti Pircēja nolaidības dēļ.
9.2. par bojājumiem, kas radušies preces nepareizas izmantošanas rezultātā.
9.3. par dabīgo produkta nolietojumu tam atbilstošas lietošanas apstākļos.
9.4. ja prece ir uzstādīta auto servisā bez uzstādīšanai vajadzīgā aprīkojuma un uzstādītāja kvalifikācijas.

10. Pušu atbildība.
10.1. Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības gadījumā, ja Pircējs ir noformējis pasūtījumu, neveicot preču identifikāciju un atbilstības pārbaudi pēc tā transporta līdzekļa datiem, kuram prece tiek iegādāta.
10.2. Pircējs ir atbildīgs par visiem darījumiem, kas veikti, izmantojot viņa lietotājvārdu un paroli interneta veikalā www.FastDeliveryCarParts.com
10.3. Pircējs ir atbildīgs par nepareizu rezerves daļas identifikācijas numura norādīšanu, un tā rezultātā nevajadzīgas rezerves daļas saņemšanu.
10.4. Par pirkšanas un pārdošanas līguma pārkāpumiem puses atbildīgas Latvijas Republikas juridisko aktu noteiktajā kārtībā.
10.5. Puses nav atbildīgas par pilnīgu vai daļēju saistību neizpildi, kas veikti saskaņā
ar šiem Noteikumiem, ja tādi ir radušies nepārvaramu apstākļu dēļ.

11. Strīdu risināšanas kārtība.
11.1. Puses apņemas veikt visus pasākumus strīdu un domstarpību atrisināšanai pārrunu ceļā.
11.2. Gadījumā, ja Puses nav vienojušās pārrunu ceļā, visi strīdi ir jāizskata saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

12. Pirkšanas noteikumu stāšanās spēkā.
Noteikumi stājas spēkā pirms pasūtījuma apmaksas, kad Pircējs ir apstiprinājis savu piekrišanu visiem pirkšanas noteikumiem, ieklikšķinot atzīmi par pirkšanas noteikumu apstiprināšanu. Pasūtījuma pamaksa nav iespējama bez šīs atzīmes ieklikšķināšanas.
12.1. Pārdevēja preču aprakstos par automašīnas kreiso pusi tiek uzskatīta vadītāja vietas atrašanās puse skatoties automašīnas braukšanas virzienā.

13. Datu privātuma politika.
13.1. Mēs izmantojam tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes vai unikālos identifikatorus, lai anonīmi identificētu jūsu datoru vai ierīci, lai mēs spētu sniegt labāku pakalpojama lietojamību. Mūsu sistēmas pieglabā informāciju par izmantoto web pārlūku, operētājsistēmu un IP adresi.
13.2. www.FastDeliveryCarParts.com var vākt informāciju, kas apliecina Jūsu personību, izmantojot tādus datus kā vārdu, adresi, telefona numuru vai e-pasta adresi un var izmantot lietotāja profilā pieejamo informāciju.
13.3. www.FastDeliveryCarParts.com personu datus glabā datus nenoteiktu laika posmu.
13.4. www.FastDeliveryCarParts.com nedalās ar lietotāju profilu informāciju ar citiem uzņēmumiem vai pakalpojuma sniedzējiem.

Polcar