Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies"), lai sniegtu Jums labāku lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai.
Uzzināt vairāk Piekrītu

Kā iegādāties

Preču pasūtīšana interneta katalogā B2C klientiem (fiziskām personām)

Ja Jūs esat individuāls klients, kas pats labi orientējas auto remontu jautājumos, Jums ir iespēja iegādāties jebkuru no vairāk nekā 60 000 precēm mūsu interneta katalogā, veicot preču pasūtīšanu gan kā reģistrētam klientam, gan bez reģistrācijas.

Reģistrētajiem klientiem ir virkne priekšrocību, kā piemēram, Jūsu nākamajiem pasūtījumiem atcerēsimies Jūsu piegādes adreses un saziņas informāciju, kā arī virkne citu iepirkšanās ērtību.

Atrodi vajadzīgās preces un saņem pat 1 dienas laikā no pasūtījuma veikšanas Latvijā! Eiropā un visā pasaulē piegādes laiks (līdz 30 dienām) atkarīgs no izvēlētā piegādes veida.

 

Preču pasūtīšana interneta katalogā B2B klientiem (juridiskām personām)

Ja Jūs pārstāvat auto servisu, auto darbnīcu, veikalu vai cita veida jurdisku personu, kura sniedz auto remonta pakalpojumus vai nodarbojas ar detaļu tirdzniecību  jebkuru no vairāk nekā 60 000 precēm Jums ir iespēja iegādāties mūsu interneta katalogā par vairumtirdzniecības cenām, noslēdzot sadarbības līgumu.

 

Mūsu B2B klientiem tiek nodrošināti dažādi ieguvumi:

  • Bezmaksas preču piegāde Rīgā;
  • izdevīga un ātra preču piegāde visā Latvijā;
  • Iespēja veikt preču apmaksu ar pēcapmaksu;
  • Programmas eCar instalācija Jūsu datoros.

 

Līguma noslēgšanai lūdzam atsūtīt uzņēmuma rekvizītus iekļaujot bankas datus, piegādes adresi, paraksttiesīgās vai pilnvarotās personas vārdu un uzvārdu uz Renoks e-pastu: info@fastdeliverycarparts.com Mēs sazināsimies ar Jums, lai vienotos par līguma parakstīšanas vietu un laiku.

 

Ja jums rodas papildu jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums! Būsim priecīgi Jums palīdzēt. 

Arī tad, ja Jūs esat pakalpojumu sniedzējs, bet mums vēl nav noslēgta sadarbības līguma, jebkurā laikā Jums ir iespēja veikt preču iegādi kā fiziskai personai, veicot priekšapmaksu par precēm un to piegādi bez līguma noslēgšanas.

 

Preču pirkšana Renoks noliktavā, Rīgā

Gan B2B (juridiskām), gan B2C (fiziskām) personām ir iespējama preču pirkšana un saņemšana Renoks noliktavā, Rīgā.

Vēlaties profesionālu padomu bez maksas? Gaidīsim Jūs ciemos, un Jūs konsultēs zinoši Renoks pārdevēji.