Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies"), lai sniegtu Jums labāku lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai.
Uzzināt vairāk Piekrītu

Pakalpojumi

Veicam automašīnu rezerves daļu, kas nepieciešamas ceļu satiksmes negadījumos cietušu automašīnu atjaunošanai, piekares, ritošās daļas, dzesēšanas, kondicionēšanas un apsildes daļu piegādi un dažādu remontdaļu un aksesuāru tirdzniecību.

Mūsu pakalpojumus šobrīd izmanto jau vairāk nekā 1000 auto servisu, veikalu, citu speciālizēto uzņēmumu un privātpersonu visā Latvijā, Baltijā, Skandināvijas valstīs, citur Eiropā un visā pasaulē.


Pakalpojumi B2B klientiem (juridiskām personām)

Auto rezerves daļu tirdzniecība un piegāde juridiskām personām, nodrošinot ātru bezmaksas piegādi Rīgā un izdevīgu piegādi visā Latvijas teritorijā.

Pircējiem — uzņēmumiem no ES valstīm un citām valstīm un teritorijām ir iespējama piegāde ar mūsu piegādes partneru Latvijas Pasts vai TNT palīdzību.

 

Pakalpojumi B2C kientiem (fiziskām personām)

Auto rezerves daļu tirdzniecība un piegāde fiziskām personām, nodrošinot piegādi Rīgā un izdevīgu piegādi visā Latvijas teritorijā.

Pircējiem — privātpersonām no ES valstīm, citām valstīm un teritorijām ir iespējama piegāde ar mūsu piegādes partneru Latvijas Pasts vai TNT palīdzību.

 

Preču noliktava

Gan B2C, gan B2B klientiem ir iespējams preces iegādāties un saņemt Renoks noliktavā, Rīgā.

Ja nevēlaties veikt pasūtīšanu mājas lapā, izmantojot mūsu ērtā kataloga iespējas, gaidīsim Jūs ciemos! Jūs konsultēs Renoks pārdevēji, kuri lieliski pāzin sortimentu un spēj sniegt profesionālus padomus.

Ja Jūsu auto servisam ir pašu piegāde un Jums nav nepieciešamības izmantot mūsu kurjerus, vai arī Jūs esat privātpersona un vēlaties ietaupīt piegādes izmaksas, Jums ir iespējams saņemt preci Renoks noliktavā.