Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes ("cookies"), lai sniegtu Jums labāku lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu Sīkdatņu politikai.
Uzzināt vairāk Piekrītu

Par mums

Drošs un stabils ilgtermiņa partneris

Uzņēmums Renoks auto rezerves daļu piegādes jomā darbojas kopš 2000. gada.

Mūsu galvenā specializācija ir automašīnu rezerves daļu, kas nepieciešamas ceļu satiksmes negadījumos cietušu automašīnu atjaunošanai, piegāde un dažādu remontdaļu un aksesuāru tirdzniecība. Piedāvājam plašā sortimentā arī citas preču grupas- piekares un ritošas daļas, dzesēšanas, kondicionēšanas un apsildes sistēmu daļas.   

Mūsu piedāvājumā ir plašs detaļu klāsts Eiropā, Āzijā, Japānā un ASV ražotām automašīnām, kas ražotas kopš 1977. gada līdz pat mūsdienām.

 

Plašs preču sortiments un īsi piegādes laiki

Mūsu Latvijas noliktavas sortimentā ir vairāk nekā 60 000 preču — auto rezerves daļas un aksesuāri.

Renoks ir Polijas vairumtirdzniecības uzņēmuma Polcar pārstāvis, piedāvājam arī pilnu Polcar preču sortimentu. Uzņēmums Polcar ir viens no Austrumeiropas lielajiem vairumtirgotājiem, kura sortimentā ir 300 dažādu ražotāju un pašu radītās preču zīmes SRLine preces.

Latvijas teritorijā nodrošinām tūlītēju piegādi no Rīgas noliktavas pasūtījumiem, kuri veikti līdz darba dienas 16:00, un 1- 2 dienu laikā precēm, kas atrodas Polijas noliktavā.

Mūsu galvenie sadarbības partneri un pārstāvētie zīmoli ir tādi pasaulē pazīstami ražotāji, kā Depo Auto Parts, Hella , Valeo, Magnetti Marelli, Klokkerholm Karosseridele, Tong Yang Group, Auto Parts Industrial, I.S.A.M. un R2A.


Klientu un sadarbības partneru tīkls

Renoks pakalpojumus šobrīd izmanto jau vairāk nekā 1000 auto servisu, veikalu, citu speciālizēto uzņēmumu un privātpersonu Latvijā, Baltijā, Skandināvijas valstīs, citur Eiropā un visā pasaulē.

Līgumpartneriem piedāvājam preces no noliktavas Rīgā ar bezmaksas piegādi Rīgas teritorijā. Ārpus Rīgas līgumpartneriem tiek nodrošināta preču piegāde ar kurjeru. Preces no Polijas noliktavas piedāvājam ar saņemšanu nākamajā darba dienā noliktavā Rīgā vai piegādi pēc vienošanās.

Veicot priekšapmaksu par precēm un piegādi, mūsu preču klāsts ir brīvi iegādājams arī fiziskām personām visā pasaulē. Piegāde iespējama ar Kurjerdienesta, Latvijas Pasta un TNT palīdzību.